לא פעם עלולים אנשי עסקים או אנשים פרטיים למצוא את עצמם נקלעים לחובות עצומים או לקשיים פיננסיים כל כך גדולים, עד כדי כך שעל פי מיטב ידיעתם, מחובות אלו כבר אין דרך חזרה. חובות גדולים לנושים מובילים לפתיחת תיקים בהוצאה לפועל כאשר לגוף זה ישנם סוגי עיקולים שונים שהוא יכול להשית על החייב, שנועדו לגבות את החוב. יחד עם זאת, על אף החובות הרבים, אינכם חייבים לאבד את כל רכושכם להוצאה לפועל מכיוון שישנן מספר דרכי פעולה אותן תוכלו לנקוט, כמו למשל הלוואת גישור למניעת עיקול (אפשר גם מהמשפחה), הסדר חוב תוך פריסתו או קיזוזו מול הנושים ועוד.

חיים חדשים בפתח

בקשה לפשיטת רגל היא מעין הכרה בכך שהחייב חב סכומים גדולים יותר מכדי שיוכל להחזיר ועל כן הוא מבקש מבית המשפט שיופסקו כל ההליכים החלים כנגדו מצד ההוצאה לפועל. לחלופין, בקשה לפשיטת רגל יכולה להתבצע על ידי הנושים במידה וקיים חשש כי החייב מסתיר או מבריח כספים ואינו משלם במזיד. במידה והחייב הוכר כפושט רגל על ידי בית המשפט, הוא יכול לפתוח דף חדש בחייו ללא חשש מעיקולים.

המידע באתר אובליגור הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות הפרטניות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקת בית המשפט. אלה משתנים מזמן לזמן, ואובליגור אינה ערֵבה לכך שהמידע באתר הוא המידע העדכני ביותר.

השימוש במידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

חברת אובליגור אינה ממליצה על ארגון או איש מקצוע כלשהו, ואין בציון שם של אדם או ארגון כמספק מידע משום המלצה עליהם או עדות בדבר מומחיותם.


Leave a Reply