בדיקת תיק הוצאה לפועלבעלי תיק בהוצאה לפועל? ריכזנו עבורכם מידע חשוב בנושא, דברים שעליכם להיות מודעים אליהם- מה כדאי לדעת בכל הנוגע לתיק הוצאה לפועל:

קבלת אזהרה לאחר פתיחת תיק הוצאה לפועל

יש לבצע בדיקת תיק הוצאה לפועל, לאחר פתיחת התיק בהוצאה לפועל, האם קיבלתם אזהרה שנפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל.
ברגע קבלת האזהרה התחילו לפעול למען סגירת התיק. הזמן שחולף הוא קריטי ביותר. טיפלנו בלקוחות שבמשך שנים הזניחו את התיק שנפתח נגדם וגובה החוב שהתיק צבר היה דרקוני. טפלו בתיק כשהחוב עוד קטן!

בקשה לסגירת תיק הוצאה לפועל

לאחר שפרעתם את החוב שלכם, עליכם להגיש בקשה לסגירת התיק. לאחר שהתיק בעזרת השם נסגר,
כעבור כמה זמן תקבלו אישור שתיקכם עבר תהליך של ביעור, במילים אחרת- החוב שלכם חוסל.
אבל מניסיוננו, זה לא מספיק. אנחנו מציעים לכם לערוך עם הזוכה שלכם סיכום דברים המאשר שהחוב שלכם חלוט, כלומר, הזוכה קיבל את המגיע לו ולא יוכל לטעון שוב כנגדכם בנושא זה.

בירור תיק הוצאה לפועל

בהוצאה לפועל ישנם תיקים רדומים. תיקים רדומים הם תיקים שנפתחו לפני כך וכך שנים ומסיבה זו או אחרת לא טופלו. הסיבות לתיקים רדומים יכולות לנבוע מכך שהחייב לא קיבל את האזהרה ולכן לא היה מודע לקיומו של התיק, החייב עזב את ישראל, החוב לא נפרע, החוב נפרע אך הדבר לא התעדכן בהוצאה לפועל ועוד ועוד.
הבעיה עם תיקים רדומים היא שהם צוברים ריביות וכך חוב קטן יכול להגיע לחוב אסטרונומי.
אם אתם רוצים לברר מה עלה בגורל התיק שלכם – פנו לרשות האכיפה למספר הטלפון- 35592*
מוקד המידע פעיל בימים א’-ה’ משמונה בוקר ועד ארבע אחר הצהריים.

המידע באתר אובליגור הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות הפרטניות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקת בית המשפט. אלה משתנים מזמן לזמן, ואובליגור אינה ערֵבה לכך שהמידע באתר הוא המידע העדכני ביותר.

השימוש במידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

חברת אובליגור אינה ממליצה על ארגון או איש מקצוע כלשהו, ואין בציון שם של אדם או ארגון כמספק מידע משום המלצה עליהם או עדות בדבר מומחיותם.Leave a Reply