בדיקת עיקוליםבדיקת עיקולים – עיקול רכב

בדיקת עיקול רכב משמשת הן רוכשים פוטנציאליים של כלי רכב והן בעלי חוב.

בדיקת עיקול רכב לרוכשים פוטנציאליים של כלי רכב


לאנשים המעוניינים לקנות כלי רכב מיד שנייה מומלץ לבצע בדיקת עיקול רכב. תוצאות הבדיקה יספרו האם הרכב אינו מעוקל (אפשר לקנותו) או שהוא מעוקל (אל תקנו!).

בדיקת עיקול רכב לבעלי חוב


בעלי חוב שחוששים שיעקלו להם את הרכב, יכולים לבצע בדיקת עיקול רכב ולגלות האם רכבם מעוקל.

במקרה שכן, עליהם לקחת את מספר העיקול ואת מספר הפעולה ולגשת להוצאה לפועל ולבדוק מיהו המעקל ומהו התיק.
חשוב לדעת, אם אתם חוששים מפני עיקול רכב עתידי, ורכבכם שווה פחות מעשרת אלפים שקלים, סביר להניח שלא ישלחו לכם מעקלים (אלא אם העיקול הוא חלק ממהלך רחב שמטרתו להציק לחייב וללחוץ עליו להגיע לפשרה), אבל אם מדובר ברכב יקר ערך, סביר להניח שהוא כן יעוקל. במקרה כזה, אם ביצעתם בדיקת עיקול רכב וגילתם שהוא עדיין לא מעוקל אבל אתם חוששים שאוטוטו העיקול יגיע, בשביל השקט הנפשי, אתם פשוט יכולים למכור את הרכב.

בדיקת עיקול רכב אפשר לבצע במשרד הרישוי.

המידע באתר אובליגור הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות הפרטניות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקת בית המשפט. אלה משתנים מזמן לזמן, ואובליגור אינה ערֵבה לכך שהמידע באתר הוא המידע העדכני ביותר.

השימוש במידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

חברת אובליגור אינה ממליצה על ארגון או איש מקצוע כלשהו, ואין בציון שם של אדם או ארגון כמספק מידע משום המלצה עליהם או עדות בדבר מומחיותם.


Leave a Reply