201212.17
0
0

חוב בהוצאה לפועל

חוב בהוצאה לפועל הוא חוב שצריך לחסל ויפה שעה אחת קודם.

גם אם לא מציקים לכם ואף לא הטילו עליכם (לעת עתה) עיקולים – עליכם לפעול לחיסול החוב בהקדם!

הוצאה לפועל – חוב שאינו מטופל יכול להפוך לבור בלי תחתית

חוב של אלף שקלים בלבד עלול כעבור עשרות שנים להגיע לסכום של מאות אלפי שקלים, כולל עיקולים מסוגים שונים ומשונים (עיקול על הבית, עיקול על הרכב, עיקול על חשבונות הבנק, עיקול על המשכורת ועוד ועוד).

חשוב להבין, חוב בהוצאה לפועל לא נעלם מעצמו, גם אם החוב שלכם רדום ואפילו הוכרז כחוב אבוד (שלא ניתן לגבות אותו), הוא אבוד רק מבחינת ההסדר שיש לנושה שלכם מול מס הכנסה, כלומר, הנושה רושם את החוב הזה בספרים שלו כהפסד, אבל מבחינתכם- החוב עדיין חי וקיים ותופח, והוא לא רדום כלל וכלל, למעשה, כל יום שעובר הוא רק תופח וגדל עוד ועוד בשל ריבית הפיגורים. החוב שלכם בהוצאה לפועל ייסגר רק אחרי שהנושה שלכם יגיש בקשה לסגירת התיק (לא לפני כן!) עד שהנושה לא יעשה זאת- החוב שלכם חי חי וקיים.

חשוב גם לדעת, אין חוק התיישנות על חוב בהוצאה לפעול. גם אם למעלה משבע שנים לא הציקו לכם בגין החוב- החוב עדיין קיים ובמקום להתיישן ולגווע הוא רק הולך וגדל.

כיצד חברת אובליגור יכולה לסייע במקרה של חוב בהוצאה לפועל?

חברת אובליגור מתמחה במתן עזרה וסיוע לאזרח הקטן שנקלע לצרות כלכליות גדולות וקטנות. במקרה של חוב בהוצאה לפועל (ולא משנה ממה החוב נגרם- הלוואה שלא הצלחתם להחזיר, צ’ק שחזר, שטר ערבות שחתמתם עליו ועוד ועוד) חברת אובליגור תנהל עבורכם משא ומתן עם ההוצאה לפועל או ישירות עם הנושה שלכם במטרה להגיע להסדר הכולל הפחתה בגובה החוב ופריסת תשלומים רחבה וכמובן, הסדר הכולל את סגירתו המוחלטת של התיק. גם אם נדמה לכם שאין פתרון לצרה הכלכלית שאליה נקלעתם, פנו אלינו ונחפש עבורכם דרכים יצירתיות ליציאה מהבוץ הכלכלי שבו טבעתם. לפרטים נוספים בקרו באתר של חברת אובליגור.


Leave a Reply